ЛИСОГІРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ ТЕОФІПОЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Контакти

Юридична адреса
30614, Хмельницька обл., Теофіпольський р-н, с. Лисогірка, вул. Центральна, 6
Телефони
Керівник
Стецюк Павло Володимирович
Код ЄДРПОУ25907623
Дата реєстрації27.06.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЛИСОГІРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ ТЕОФІПОЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛИСОГІРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ ТЕОФІПОЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» присвоєно код 25907623.

Керівником підприємства «ЛИСОГІРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ ТЕОФІПОЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» є Стецюк Павло Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛИСОГІРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ ТЕОФІПОЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ» — Хмельницька обл., Теофіпольський р-н, с. Лисогірка, вул. Центральна, 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛИСОГІРСЬКА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА І-ІІ СТУПЕНІВ ТЕОФІПОЛЬСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ»
Поділіться інформацією в соцмережах