СТАРОУШИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ СТАРОУШИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
32385, Хмельницька обл., Кам’янець-Подільський р-н, смт. Стара Ушиця, вул. Соборна, 9
Керівник
Литвинюк Максим Анатолійович
Код ЄДРПОУ25907899
Дата реєстрації16.05.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СТАРОУШИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ СТАРОУШИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СТАРОУШИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ СТАРОУШИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25907899.

Керівником підприємства «СТАРОУШИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ СТАРОУШИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Литвинюк Максим Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СТАРОУШИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ СТАРОУШИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Хмельницька обл., Кам’янець-Подільський р-н, смт. Стара Ушиця, вул. Соборна, 9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СТАРОУШИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ СТАРОУШИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ КАМ’ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах