ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ

Контакти

Юридична адреса
43000, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Словацького, 30
Керівник
Гупало Віктор Михайлович
Код ЄДРПОУ25909220
Дата реєстрації28.09.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ» присвоєно код 25909220.

Керівником підприємства «ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ» є Гупало Віктор Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ» — Волинська обл., м. Луцьк, вул. Словацького, 30.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ ПРОМИСЛОВЦІВ І ПІДПРИЄМЦІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах