№51 ПО ВУЛИЦІ КОПЕРНИКА, ОСББ

Контакти

Юридична адреса
43000, Волинська обл., м. Луцьк, вул. Коперника, 51
Телефони
Керівник
Остапчук Олексій Михайлович
Код ЄДРПОУ25909312
Дата реєстрації19.10.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «№51 ПО ВУЛИЦІ КОПЕРНИКА, ОСББ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «№51 ПО ВУЛИЦІ КОПЕРНИКА, ОСББ» присвоєно код 25909312.

Керівником підприємства «№51 ПО ВУЛИЦІ КОПЕРНИКА, ОСББ» є Остапчук Олексій Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «№51 ПО ВУЛИЦІ КОПЕРНИКА, ОСББ» — Волинська обл., м. Луцьк, вул. Коперника, 51.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «№51 ПО ВУЛИЦІ КОПЕРНИКА, ОСББ»
Поділіться інформацією в соцмережах