РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВЯТО-КИРИЛО-МЕФОДІЄВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ" СЕЛА ПОЛІСЬКЕ СТАРОВИЖІВСЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
44416, Волинська обл., Старовижівський р-н, с. Поліське, вул. Солобаєва, 41
Телефони
Керівник
Хотинський Василь Адамович
Код ЄДРПОУ25909846
Дата реєстрації24.12.1991
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”СВЯТО-КИРИЛО-МЕФОДІЄВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ” СЕЛА ПОЛІСЬКЕ СТАРОВИЖІВСЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВЯТО-КИРИЛО-МЕФОДІЄВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ" СЕЛА ПОЛІСЬКЕ СТАРОВИЖІВСЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 25909846.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВЯТО-КИРИЛО-МЕФОДІЄВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ" СЕЛА ПОЛІСЬКЕ СТАРОВИЖІВСЬКОГО РАЙОНУ» є Хотинський Василь Адамович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВЯТО-КИРИЛО-МЕФОДІЄВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ" СЕЛА ПОЛІСЬКЕ СТАРОВИЖІВСЬКОГО РАЙОНУ» — Волинська обл., Старовижівський р-н, с. Поліське, вул. Солобаєва, 41.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”СВЯТО-КИРИЛО-МЕФОДІЄВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ” СЕЛА ПОЛІСЬКЕ СТАРОВИЖІВСЬКОГО РАЙОНУ»
Поділіться інформацією в соцмережах