РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВЯТО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ" С. ОСЬМИГОВИЧІ ТУРІЙСЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
44862, Волинська обл., Турійський р-н, с. Осьмиговичі, вул. Центральна, 65а
Телефони
Керівник
Рибачук Степан Сергійович
Код ЄДРПОУ25910230
Дата реєстрації22.12.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”СВЯТО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ” С. ОСЬМИГОВИЧІ ТУРІЙСЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВЯТО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ" С. ОСЬМИГОВИЧІ ТУРІЙСЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 25910230.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВЯТО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ" С. ОСЬМИГОВИЧІ ТУРІЙСЬКОГО РАЙОНУ» є Рибачук Степан Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВЯТО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ" С. ОСЬМИГОВИЧІ ТУРІЙСЬКОГО РАЙОНУ» — Волинська обл., Турійський р-н, с. Осьмиговичі, вул. Центральна, 65а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”СВЯТО-ПРЕОБРАЖЕНСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ” С. ОСЬМИГОВИЧІ ТУРІЙСЬКОГО РАЙОНУ»
Поділіться інформацією в соцмережах