КОБЕЛЯКИ, ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
39200, Полтавська обл., Кобеляцький р-н, м. Кобеляки, вул. Пушкіна, 7а
Керівник
Білорибець Віктор Анатолійович
Код ЄДРПОУ25912328
Дата реєстрації06.10.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КОБЕЛЯКИ, ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОБЕЛЯКИ, ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 25912328.

Керівником підприємства «КОБЕЛЯКИ, ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Білорибець Віктор Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОБЕЛЯКИ, ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» — Полтавська обл., Кобеляцький р-н, м. Кобеляки, вул. Пушкіна, 7а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОБЕЛЯКИ, ФУТБОЛЬНИЙ КЛУБ, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах