СПІЛКА ПІДПРИЄМЦІВ КАРЛІВЩИНИ

Контакти

Юридична адреса
39500, Полтавська обл., Карлівський р-н, м. Карлівка, вул. Леніна, 54
Телефони
Керівник
Тимошенко Тетяна Геннадіївна
Код ЄДРПОУ25913380
Дата реєстрації14.11.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СПІЛКА ПІДПРИЄМЦІВ КАРЛІВЩИНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПІЛКА ПІДПРИЄМЦІВ КАРЛІВЩИНИ» присвоєно код 25913380.

Керівником підприємства «СПІЛКА ПІДПРИЄМЦІВ КАРЛІВЩИНИ» є Тимошенко Тетяна Геннадіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПІЛКА ПІДПРИЄМЦІВ КАРЛІВЩИНИ» — Полтавська обл., Карлівський р-н, м. Карлівка, вул. Леніна, 54.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПІЛКА ПІДПРИЄМЦІВ КАРЛІВЩИНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах