"ПІКЛУВАЛЬНА РАДА - 57"

Контакти

Юридична адреса
65012, ВУЛ.ЯНЧИТСЬКОГО, БУД.7, М.ОДЕСА, ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА
Керівник
Пацюк Ольга Миколаївна
Код ЄДРПОУ25914497
Дата реєстрації03.02.2005
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «”ПІКЛУВАЛЬНА РАДА - 57”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «"ПІКЛУВАЛЬНА РАДА - 57"» присвоєно код 25914497.

Керівником підприємства «"ПІКЛУВАЛЬНА РАДА - 57"» є Пацюк Ольга Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «"ПІКЛУВАЛЬНА РАДА - 57"» — ВУЛ.ЯНЧИТСЬКОГО, БУД.7, М.ОДЕСА, ОДЕСЬКА ОБЛАСТЬ, УКРАЇНА.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «”ПІКЛУВАЛЬНА РАДА - 57”»
Поділіться інформацією в соцмережах