ОДЕСЬКА МІСЬКА ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ МОРСЬКОГО ТА РІЧНОГО ТРАНСПОРТУ

Контакти

Юридична адреса
65005, м. Одеса, вул. Прохоровська, 28
Телефони
Керівник
Буяджі Ігор Іванович
Код ЄДРПОУ25914652
Дата реєстрації14.03.2006
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ОДЕСЬКА МІСЬКА ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ МОРСЬКОГО ТА РІЧНОГО ТРАНСПОРТУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОДЕСЬКА МІСЬКА ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ МОРСЬКОГО ТА РІЧНОГО ТРАНСПОРТУ» присвоєно код 25914652.

Керівником підприємства «ОДЕСЬКА МІСЬКА ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ МОРСЬКОГО ТА РІЧНОГО ТРАНСПОРТУ» є Буяджі Ігор Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОДЕСЬКА МІСЬКА ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ МОРСЬКОГО ТА РІЧНОГО ТРАНСПОРТУ» — м. Одеса, вул. Прохоровська, 28.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОДЕСЬКА МІСЬКА ПРОФСПІЛКА ПРАЦІВНИКІВ МОРСЬКОГО ТА РІЧНОГО ТРАНСПОРТУ»
Поділіться інформацією в соцмережах