ПРАВОСЛАВНА ПАРАФІЯ (РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА) СВЯТО-ПОКРОВСЬКА ЦЕРКВА ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ

Контакти

Юридична адреса
67540, Одеська обл., Лиманський р-н, с. Кремидівка, вул. Дзержинського, 54
Керівник
Дем’яник Михайло Васильович
Код ЄДРПОУ25915083
Дата реєстрації28.07.1995
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРАВОСЛАВНА ПАРАФІЯ (РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА) СВЯТО-ПОКРОВСЬКА ЦЕРКВА ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРАВОСЛАВНА ПАРАФІЯ (РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА) СВЯТО-ПОКРОВСЬКА ЦЕРКВА ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» присвоєно код 25915083.

Керівником підприємства «ПРАВОСЛАВНА ПАРАФІЯ (РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА) СВЯТО-ПОКРОВСЬКА ЦЕРКВА ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» є Дем’яник Михайло Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРАВОСЛАВНА ПАРАФІЯ (РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА) СВЯТО-ПОКРОВСЬКА ЦЕРКВА ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ» — Одеська обл., Лиманський р-н, с. Кремидівка, вул. Дзержинського, 54.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРАВОСЛАВНА ПАРАФІЯ (РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА) СВЯТО-ПОКРОВСЬКА ЦЕРКВА ОДЕСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ»
Поділіться інформацією в соцмережах