ПРИМОРЧАНИН, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД

Контакти

Юридична адреса
65044, м. Одеса, вул. Пироговська, 3
Телефони
Керівник
Калітка Анатолій Опанасович
Код ЄДРПОУ25915976
Дата реєстрації15.07.2005
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРИМОРЧАНИН, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРИМОРЧАНИН, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» присвоєно код 25915976.

Керівником підприємства «ПРИМОРЧАНИН, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» є Калітка Анатолій Опанасович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРИМОРЧАНИН, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД» — м. Одеса, вул. Пироговська, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРИМОРЧАНИН, БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД»
Поділіться інформацією в соцмережах