ТЕПЛОЕЛЕКТРОПРОЕКТ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНСТИТУТУ

Контакти

Юридична адреса
84180, Донецька обл., Слов’янський р-н, м. Миколаївка, вул. Січових Стрільців, 9
Телефони
Керівник
Руппа Оксана Володимирівна
Код ЄДРПОУ25918302
Дата реєстрації30.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТЕПЛОЕЛЕКТРОПРОЕКТ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНСТИТУТУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕПЛОЕЛЕКТРОПРОЕКТ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНСТИТУТУ» присвоєно код 25918302.

Керівником підприємства «ТЕПЛОЕЛЕКТРОПРОЕКТ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНСТИТУТУ» є Руппа Оксана Володимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕПЛОЕЛЕКТРОПРОЕКТ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНСТИТУТУ» — Донецька обл., Слов’янський р-н, м. Миколаївка, вул. Січових Стрільців, 9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕПЛОЕЛЕКТРОПРОЕКТ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ІНСТИТУТУ»
Поділіться інформацією в соцмережах