ЛІСОВИЙ, ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ №6

Контакти

Юридична адреса
71500, Запорізька обл., м. Енергодар, вул. Промислова
Телефони
Керівник
Ротерман Володимир Васильович
Код ЄДРПОУ25919106
Дата реєстрації18.05.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЛІСОВИЙ, ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ №6» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛІСОВИЙ, ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ №6» присвоєно код 25919106.

Керівником підприємства «ЛІСОВИЙ, ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ №6» є Ротерман Володимир Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛІСОВИЙ, ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ №6» — Запорізька обл., м. Енергодар, вул. Промислова.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛІСОВИЙ, ГАРАЖНО-БУДІВЕЛЬНИЙ КООПЕРАТИВ №6»
Поділіться інформацією в соцмережах