ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ОВРУЦЬКОГО ДЕРЖЛІСГОСПУ

Контакти

Юридична адреса
11102, Житомирська обл., Овруцький р-н, с. Дубовий Гай
Телефони
Керівник
Ясинська Валентина Казимирівна
Код ЄДРПОУ25923131
Дата реєстрації09.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ОВРУЦЬКОГО ДЕРЖЛІСГОСПУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ОВРУЦЬКОГО ДЕРЖЛІСГОСПУ» присвоєно код 25923131.

Керівником підприємства «ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ОВРУЦЬКОГО ДЕРЖЛІСГОСПУ» є Ясинська Валентина Казимирівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ОВРУЦЬКОГО ДЕРЖЛІСГОСПУ» — Житомирська обл., Овруцький р-н, с. Дубовий Гай.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ОВРУЦЬКОГО ДЕРЖЛІСГОСПУ»
Поділіться інформацією в соцмережах