МУЗЕЙ ІСТОРІЇ МІСТА БЕРДИЧЕВА

Контакти

Юридична адреса
13300, Житомирська обл., м. Бердичів, пл. Соборна, 25
Телефони
Керівник
Скавронський Павло Степанович
Код ЄДРПОУ25923622
Дата реєстрації23.11.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МУЗЕЙ ІСТОРІЇ МІСТА БЕРДИЧЕВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МУЗЕЙ ІСТОРІЇ МІСТА БЕРДИЧЕВА» присвоєно код 25923622.

Керівником підприємства «МУЗЕЙ ІСТОРІЇ МІСТА БЕРДИЧЕВА» є Скавронський Павло Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МУЗЕЙ ІСТОРІЇ МІСТА БЕРДИЧЕВА» — Житомирська обл., м. Бердичів, пл. Соборна, 25.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МУЗЕЙ ІСТОРІЇ МІСТА БЕРДИЧЕВА»
Поділіться інформацією в соцмережах