АСОЦІАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ТОРГІВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ ТА СПОЖИВАЧІВ М. ЖИТОМИРА, МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
10020, м. Житомир, вул. Сабурова, 9
Керівник
Сітайло Валерій Сергійович
Код ЄДРПОУ25924159
Дата реєстрації14.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «АСОЦІАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ТОРГІВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ ТА СПОЖИВАЧІВ М. ЖИТОМИРА, МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АСОЦІАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ТОРГІВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ ТА СПОЖИВАЧІВ М. ЖИТОМИРА, МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 25924159.

Керівником підприємства «АСОЦІАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ТОРГІВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ ТА СПОЖИВАЧІВ М. ЖИТОМИРА, МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Сітайло Валерій Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АСОЦІАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ТОРГІВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ ТА СПОЖИВАЧІВ М. ЖИТОМИРА, МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» — м. Житомир, вул. Сабурова, 9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АСОЦІАЦІЯ ПРАЦІВНИКІВ ТОРГІВЕЛЬНИХ ПІДПРИЄМСТВ ТА СПОЖИВАЧІВ М. ЖИТОМИРА, МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах