ДЖЕРЕЛО, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ

Контакти

Юридична адреса
12110, Житомирська обл., Хорошівський р-н, смт. Іршанськ, вул. Шкільна, 5
Телефони
Керівник
Волинчук Єлена Антонівна
Код ЄДРПОУ25924515
Дата реєстрації29.09.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДЖЕРЕЛО, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЖЕРЕЛО, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ» присвоєно код 25924515.

Керівником підприємства «ДЖЕРЕЛО, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ» є Волинчук Єлена Антонівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЖЕРЕЛО, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ» — Житомирська обл., Хорошівський р-н, смт. Іршанськ, вул. Шкільна, 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЖЕРЕЛО, ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ»
Поділіться інформацією в соцмережах