КАНІС, НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКЕ МІСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ЖИТОМИРСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ СОБАКІВНИЦТВА КІНОЛОГІЧНОЇ СПІЛКИ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
11700, Житомирська обл., м. Новоград-Волинський, вул. Соборності, 16
Телефони
Керівник
Радзієвський Андрій Анатолійович
Код ЄДРПОУ25924780
Дата реєстрації27.12.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КАНІС, НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКЕ МІСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ЖИТОМИРСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ СОБАКІВНИЦТВА КІНОЛОГІЧНОЇ СПІЛКИ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КАНІС, НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКЕ МІСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ЖИТОМИРСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ СОБАКІВНИЦТВА КІНОЛОГІЧНОЇ СПІЛКИ УКРАЇНИ» присвоєно код 25924780.

Керівником підприємства «КАНІС, НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКЕ МІСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ЖИТОМИРСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ СОБАКІВНИЦТВА КІНОЛОГІЧНОЇ СПІЛКИ УКРАЇНИ» є Радзієвський Андрій Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КАНІС, НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКЕ МІСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ЖИТОМИРСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ СОБАКІВНИЦТВА КІНОЛОГІЧНОЇ СПІЛКИ УКРАЇНИ» — Житомирська обл., м. Новоград-Волинський, вул. Соборності, 16.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КАНІС, НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКЕ МІСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ ЖИТОМИРСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ СОБАКІВНИЦТВА КІНОЛОГІЧНОЇ СПІЛКИ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах