ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ РОГАТИНСЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
77000, Івано-Франківська обл., Рогатинський р-н, м. Рогатин, вул. Галицька, 91
Телефони
Керівник
Тищенко Віталій Леонідович
Код ЄДРПОУ25925466
Дата реєстрації25.05.1998
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ РОГАТИНСЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ РОГАТИНСЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 25925466.

Керівником підприємства «ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ РОГАТИНСЬКОГО РАЙОНУ» є Тищенко Віталій Леонідович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ РОГАТИНСЬКОГО РАЙОНУ» — Івано-Франківська обл., Рогатинський р-н, м. Рогатин, вул. Галицька, 91.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ РОГАТИНСЬКОГО РАЙОНУ»
Поділіться інформацією в соцмережах