ПРЕОБРАЖЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ НИЖНЬОДУВАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СВАТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
92630, Луганська обл., Сватівський р-н., село Преображенне, вул. ШЕВЧЕНКА (ОКТЯБРСЬКА), б. 5
Телефони
Керівник
Коновалова Любов Дмитріївна
Код ЄДРПОУ25926365
Дата реєстрації12.10.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРЕОБРАЖЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ НИЖНЬОДУВАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СВАТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРЕОБРАЖЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ НИЖНЬОДУВАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СВАТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25926365.

Керівником підприємства «ПРЕОБРАЖЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ НИЖНЬОДУВАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СВАТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Коновалова Любов Дмитріївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРЕОБРАЖЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ НИЖНЬОДУВАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СВАТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Луганська обл., Сватівський р-н., село Преображенне, вул. ШЕВЧЕНКА (ОКТЯБРСЬКА), б. 5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРЕОБРАЖЕНСЬКА ГІМНАЗІЯ НИЖНЬОДУВАНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ СВАТІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах