РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА НА ЧЕСТЬ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ "СПОРУШНИЦЯ ГРІШНИХ" ПАРАФІЇ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В М.ДНІПРІ

Контакти

Юридична адреса
49112, м. Дніпро, вул. Електрична, 15
Телефони
Керівник
Манухін Сергій Іванович
Код ЄДРПОУ25927620
Дата реєстрації16.11.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА НА ЧЕСТЬ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ ”СПОРУШНИЦЯ ГРІШНИХ” ПАРАФІЇ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В М.ДНІПРІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА НА ЧЕСТЬ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ "СПОРУШНИЦЯ ГРІШНИХ" ПАРАФІЇ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В М.ДНІПРІ» присвоєно код 25927620.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА НА ЧЕСТЬ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ "СПОРУШНИЦЯ ГРІШНИХ" ПАРАФІЇ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В М.ДНІПРІ» є Манухін Сергій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА НА ЧЕСТЬ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ "СПОРУШНИЦЯ ГРІШНИХ" ПАРАФІЇ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В М.ДНІПРІ» — м. Дніпро, вул. Електрична, 15.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА НА ЧЕСТЬ ІКОНИ БОЖОЇ МАТЕРІ ”СПОРУШНИЦЯ ГРІШНИХ” ПАРАФІЇ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ В М.ДНІПРІ»
Поділіться інформацією в соцмережах