РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВІДКІВ ЄГОВИ МІСТА ВОЛНОВАХИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Контакти

Юридична адреса
85700, Донецька обл., Волноваський р-н, м. Волноваха, вул. Калініна, 68
Керівник
Ганієв Масхут Махмутович
Код ЄДРПОУ25928045
Дата реєстрації09.10.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВІДКІВ ЄГОВИ МІСТА ВОЛНОВАХИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВІДКІВ ЄГОВИ МІСТА ВОЛНОВАХИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"» присвоєно код 25928045.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВІДКІВ ЄГОВИ МІСТА ВОЛНОВАХИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"» є Ганієв Масхут Махмутович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВІДКІВ ЄГОВИ МІСТА ВОЛНОВАХИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"» — Донецька обл., Волноваський р-н, м. Волноваха, вул. Калініна, 68.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВІДКІВ ЄГОВИ МІСТА ВОЛНОВАХИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ”»
Поділіться інформацією в соцмережах