ДОНЦЕМЕНТ, ОБ’ЄДНАНИЙ ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА

Контакти

Юридична адреса
87333, Донецька обл., Амвросіївський р-н, смт. Новоамвросіївське, вул. 12-го Грудня, 14
Телефони
Керівник
Тяглива Ольга Василівна
Код ЄДРПОУ25928128
Дата реєстрації16.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОНЦЕМЕНТ, ОБ’ЄДНАНИЙ ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОНЦЕМЕНТ, ОБ’ЄДНАНИЙ ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» присвоєно код 25928128.

Керівником підприємства «ДОНЦЕМЕНТ, ОБ’ЄДНАНИЙ ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» є Тяглива Ольга Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОНЦЕМЕНТ, ОБ’ЄДНАНИЙ ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА» — Донецька обл., Амвросіївський р-н, смт. Новоамвросіївське, вул. 12-го Грудня, 14.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОНЦЕМЕНТ, ОБ’ЄДНАНИЙ ПРОФСПІЛКОВИЙ КОМІТЕТ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах