УКРАЇНСЬКА СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ, ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ, ІНВАЛІДІВ ТА ВОЇНІВ ЗАПАСУ М. АМВРОСІЇВКА ТА АМВРОСІЇВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
87300, Донецька обл., Амвросіївський р-н, м. Амвросіївка, вул. Свободи, 13
Телефони
Керівник
Мокрий Іван Григорович
Код ЄДРПОУ25928967
Дата реєстрації20.09.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УКРАЇНСЬКА СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ, ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ, ІНВАЛІДІВ ТА ВОЇНІВ ЗАПАСУ М. АМВРОСІЇВКА ТА АМВРОСІЇВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНСЬКА СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ, ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ, ІНВАЛІДІВ ТА ВОЇНІВ ЗАПАСУ М. АМВРОСІЇВКА ТА АМВРОСІЇВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 25928967.

Керівником підприємства «УКРАЇНСЬКА СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ, ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ, ІНВАЛІДІВ ТА ВОЇНІВ ЗАПАСУ М. АМВРОСІЇВКА ТА АМВРОСІЇВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Мокрий Іван Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНСЬКА СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ, ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ, ІНВАЛІДІВ ТА ВОЇНІВ ЗАПАСУ М. АМВРОСІЇВКА ТА АМВРОСІЇВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Донецька обл., Амвросіївський р-н, м. Амвросіївка, вул. Свободи, 13.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНСЬКА СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ, ВОЇНІВ-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ, ІНВАЛІДІВ ТА ВОЇНІВ ЗАПАСУ М. АМВРОСІЇВКА ТА АМВРОСІЇВСЬКОГО РАЙОНУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах