НОВОТРОЇЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ” ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ” БАТЬКІВЩИНА ”

Контакти

Юридична адреса
75300, Херсонська обл., Новотроїцький р-н, смт. Новотроїцьке, вул. Гагаріна, 20а, оф. 2
Телефони
Керівник
Кудря Микола Анатолійович
Код ЄДРПОУ25929748
Дата реєстрації13.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НОВОТРОЇЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ” ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ” БАТЬКІВЩИНА ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОВОТРОЇЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ” ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ” БАТЬКІВЩИНА ”» присвоєно код 25929748.

Керівником підприємства «НОВОТРОЇЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ” ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ” БАТЬКІВЩИНА ”» є Кудря Микола Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОВОТРОЇЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ” ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ” БАТЬКІВЩИНА ”» — Херсонська обл., Новотроїцький р-н, смт. Новотроїцьке, вул. Гагаріна, 20а, оф. 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НОВОТРОЇЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ ” ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ” БАТЬКІВЩИНА ”»
Поділіться інформацією в соцмережах