РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ РIВНЕНСЬКИЙ РЕГIОНАЛЬНИЙ БIБЛIЙНИЙ КОЛЕДЖ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТIВ

Контакти

Юридична адреса
33000, м. Рівне, вул. Дворецька, 41
Телефони
Керівник
Нисинець Олег Васильович
Код ЄДРПОУ25930438
Дата реєстрації23.10.1999
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ РIВНЕНСЬКИЙ РЕГIОНАЛЬНИЙ БIБЛIЙНИЙ КОЛЕДЖ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТIВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ РIВНЕНСЬКИЙ РЕГIОНАЛЬНИЙ БIБЛIЙНИЙ КОЛЕДЖ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТIВ» присвоєно код 25930438.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ РIВНЕНСЬКИЙ РЕГIОНАЛЬНИЙ БIБЛIЙНИЙ КОЛЕДЖ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТIВ» є Нисинець Олег Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ РIВНЕНСЬКИЙ РЕГIОНАЛЬНИЙ БIБЛIЙНИЙ КОЛЕДЖ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТIВ» — м. Рівне, вул. Дворецька, 41.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ РIВНЕНСЬКИЙ РЕГIОНАЛЬНИЙ БIБЛIЙНИЙ КОЛЕДЖ ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТIВ»
Поділіться інформацією в соцмережах