МЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛ - ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ /ОБ"ЄДНАНОЇ/

Контакти

Юридична адреса
15600, Чернігівська обл., Менський р-н, м. Мена, вул. Урицького, 6а
Телефони
Керівник
Миголь Валентина Іванівна
Код ЄДРПОУ25932348
Дата реєстрації04.08.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛ - ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ /ОБ”ЄДНАНОЇ/» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛ - ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ /ОБ"ЄДНАНОЇ/» присвоєно код 25932348.

Керівником підприємства «МЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛ - ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ /ОБ"ЄДНАНОЇ/» є Миголь Валентина Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛ - ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ /ОБ"ЄДНАНОЇ/» — Чернігівська обл., Менський р-н, м. Мена, вул. Урицького, 6а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МЕНСЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛ - ДЕМОКРАТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ /ОБ”ЄДНАНОЇ/»
Поділіться інформацією в соцмережах