САДОВЕ ТОВАРИСТВО "УНІВЕРСИТЕТ - 2

Контакти

Юридична адреса
67586, Одеська обл., Лиманський р-н, с. Любопіль, вул. Суворова, 54а
Телефони
Керівник
Сізов Віктор Олексійович
Код ЄДРПОУ25933276
Дата реєстрації16.11.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «САДОВЕ ТОВАРИСТВО ”УНІВЕРСИТЕТ - 2» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «САДОВЕ ТОВАРИСТВО "УНІВЕРСИТЕТ - 2» присвоєно код 25933276.

Керівником підприємства «САДОВЕ ТОВАРИСТВО "УНІВЕРСИТЕТ - 2» є Сізов Віктор Олексійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «САДОВЕ ТОВАРИСТВО "УНІВЕРСИТЕТ - 2» — Одеська обл., Лиманський р-н, с. Любопіль, вул. Суворова, 54а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «САДОВЕ ТОВАРИСТВО ”УНІВЕРСИТЕТ - 2»
Поділіться інформацією в соцмережах