МАЛОПЛАВУЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

Контакти

Юридична адреса
47621, Тернопільська обл., Козівський р-н, с. Мала Плавучка
Телефони
Керівник
Добалюк Сергій Володимирович
Код ЄДРПОУ25935039
Дата реєстрації21.05.1997
Дата оновлення02.11.2006

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МАЛОПЛАВУЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАЛОПЛАВУЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» присвоєно код 25935039.

Керівником підприємства «МАЛОПЛАВУЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» є Добалюк Сергій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАЛОПЛАВУЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА» — Тернопільська обл., Козівський р-н, с. Мала Плавучка.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАЛОПЛАВУЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА»
Поділіться інформацією в соцмережах