ГАРТ, ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ

Контакти

Юридична адреса
46001, м. Тернопіль, бул. Шевченка, 1
Керівник
Флентей Олег Михайлович
Код ЄДРПОУ25935312
Дата реєстрації27.03.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ГАРТ, ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГАРТ, ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ» присвоєно код 25935312.

Керівником підприємства «ГАРТ, ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ» є Флентей Олег Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГАРТ, ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ» — м. Тернопіль, бул. Шевченка, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГАРТ, ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНИЙ КЛУБ»
Поділіться інформацією в соцмережах