ПРОМІНЬ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО НАУКОВО-ТЕХНІЧНОГО ПІДПРИЄМСТВА

Контакти

Юридична адреса
46023, м. Тернопіль, вул. Текстильна, 28
Керівник
Носевич Володимир Степанович
Код ЄДРПОУ25935861
Дата реєстрації08.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПРОМІНЬ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО НАУКОВО-ТЕХНІЧНОГО ПІДПРИЄМСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПРОМІНЬ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО НАУКОВО-ТЕХНІЧНОГО ПІДПРИЄМСТВА» присвоєно код 25935861.

Керівником підприємства «ПРОМІНЬ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО НАУКОВО-ТЕХНІЧНОГО ПІДПРИЄМСТВА» є Носевич Володимир Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПРОМІНЬ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО НАУКОВО-ТЕХНІЧНОГО ПІДПРИЄМСТВА» — м. Тернопіль, вул. Текстильна, 28.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПРОМІНЬ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ТЕРНОПІЛЬСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО НАУКОВО-ТЕХНІЧНОГО ПІДПРИЄМСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах