НОВОБУЗЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІМ. С.Ф.ЧЕРКАСЕНКА

Контакти

Юридична адреса
55600, Миколаївська обл., Новобузький р-н, м. Новий Буг, вул. Щербакова, 10
Керівник
Корнафель Валентина Іванівна
Код ЄДРПОУ25937357
Дата реєстрації03.01.2001
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «НОВОБУЗЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІМ. С.Ф.ЧЕРКАСЕНКА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НОВОБУЗЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІМ. С.Ф.ЧЕРКАСЕНКА» присвоєно код 25937357.

Керівником підприємства «НОВОБУЗЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІМ. С.Ф.ЧЕРКАСЕНКА» є Корнафель Валентина Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НОВОБУЗЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІМ. С.Ф.ЧЕРКАСЕНКА» — Миколаївська обл., Новобузький р-н, м. Новий Буг, вул. Щербакова, 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НОВОБУЗЬКИЙ РАЙОННИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД ІМ. С.Ф.ЧЕРКАСЕНКА»
Поділіться інформацією в соцмережах