РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВА "ПРЕОБРАЖЕННЯ" ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ МІСТА КРАМАТОРСЬКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"

Контакти

Юридична адреса
84318, Донецька обл., м. Краматорськ, смт. Біленьке, вул. Софіївська, 140
Керівник
Чернишев Володимир Маркіянович
Код ЄДРПОУ25938167
Дата реєстрації13.12.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВА ”ПРЕОБРАЖЕННЯ” ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ МІСТА КРАМАТОРСЬКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВА "ПРЕОБРАЖЕННЯ" ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ МІСТА КРАМАТОРСЬКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"» присвоєно код 25938167.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВА "ПРЕОБРАЖЕННЯ" ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ МІСТА КРАМАТОРСЬКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"» є Чернишев Володимир Маркіянович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВА "ПРЕОБРАЖЕННЯ" ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ МІСТА КРАМАТОРСЬКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ"» — Донецька обл., м. Краматорськ, смт. Біленьке, вул. Софіївська, 140.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ЦЕРКВА ”ПРЕОБРАЖЕННЯ” ЄВАНГЕЛЬСЬКИХ ХРИСТИЯН-БАПТИСТІВ МІСТА КРАМАТОРСЬКА ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ”»
Поділіться інформацією в соцмережах