ДОБРОБУТ, КРЕДИТНА СПІЛКА

Контакти

Юридична адреса
94016, Луганська обл., м. Кадіївка, вул. Макерова, 11, прим. 3
Керівник
Литвинюк Лариса Леонідівна
Кількість співробітників7 чел.
Код ЄДРПОУ25938753
Дата реєстрації18.03.2004
Дата оновлення22.04.2014

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДОБРОБУТ, КРЕДИТНА СПІЛКА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДОБРОБУТ, КРЕДИТНА СПІЛКА» присвоєно код 25938753.

Керівником підприємства «ДОБРОБУТ, КРЕДИТНА СПІЛКА» є Литвинюк Лариса Леонідівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДОБРОБУТ, КРЕДИТНА СПІЛКА» — Луганська обл., м. Кадіївка, вул. Макерова, 11, прим. 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДОБРОБУТ, КРЕДИТНА СПІЛКА»
Поділіться інформацією в соцмережах