РУСЬКИЙ РУХ УКРАЇНИ, ЛУТУГИНСЬКЕ РАЙОННЕ ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ

Контакти

Юридична адреса
92000, Луганська обл., Лутугинський р-н, м. Лутугине, вул. Чехова, 3а, к. 13
Телефони
Керівник
Проскуров Олександр Вікторович
Код ЄДРПОУ25938948
Дата реєстрації13.12.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РУСЬКИЙ РУХ УКРАЇНИ, ЛУТУГИНСЬКЕ РАЙОННЕ ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РУСЬКИЙ РУХ УКРАЇНИ, ЛУТУГИНСЬКЕ РАЙОННЕ ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ» присвоєно код 25938948.

Керівником підприємства «РУСЬКИЙ РУХ УКРАЇНИ, ЛУТУГИНСЬКЕ РАЙОННЕ ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ» є Проскуров Олександр Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РУСЬКИЙ РУХ УКРАЇНИ, ЛУТУГИНСЬКЕ РАЙОННЕ ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ» — Луганська обл., Лутугинський р-н, м. Лутугине, вул. Чехова, 3а, к. 13.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РУСЬКИЙ РУХ УКРАЇНИ, ЛУТУГИНСЬКЕ РАЙОННЕ ВІДДІЛЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ»
Поділіться інформацією в соцмережах