ІСТОРИКО - ХУДОЖНІЙ МУЗЕЙ МІСТА КІРОВСЬКА

Контакти

Юридична адреса
93800, Луганська обл., м. Голубівка, квар. 60 років Жовтня, 3а
Телефони
Керівник
Середович Валентина Петрівна
Код ЄДРПОУ25939155
Дата реєстрації07.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ІСТОРИКО - ХУДОЖНІЙ МУЗЕЙ МІСТА КІРОВСЬКА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІСТОРИКО - ХУДОЖНІЙ МУЗЕЙ МІСТА КІРОВСЬКА» присвоєно код 25939155.

Керівником підприємства «ІСТОРИКО - ХУДОЖНІЙ МУЗЕЙ МІСТА КІРОВСЬКА» є Середович Валентина Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІСТОРИКО - ХУДОЖНІЙ МУЗЕЙ МІСТА КІРОВСЬКА» — Луганська обл., м. Голубівка, квар. 60 років Жовтня, 3а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІСТОРИКО - ХУДОЖНІЙ МУЗЕЙ МІСТА КІРОВСЬКА»
Поділіться інформацією в соцмережах