КРЕДИТНА КОМПАНІЯ, КРЕДИТНА СПІЛКА

Контакти

Юридична адреса
32400, Хмельницька обл., Дунаєвецький р-н, м. Дунаївці, вул. Шевченка, 111
Телефони
Керівник
Лисоконь Анатолій Степанович
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ25940164
Дата реєстрації06.12.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «КРЕДИТНА КОМПАНІЯ, КРЕДИТНА СПІЛКА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КРЕДИТНА КОМПАНІЯ, КРЕДИТНА СПІЛКА» присвоєно код 25940164.

Керівником підприємства «КРЕДИТНА КОМПАНІЯ, КРЕДИТНА СПІЛКА» є Лисоконь Анатолій Степанович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КРЕДИТНА КОМПАНІЯ, КРЕДИТНА СПІЛКА» — Хмельницька обл., Дунаєвецький р-н, м. Дунаївці, вул. Шевченка, 111.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КРЕДИТНА КОМПАНІЯ, КРЕДИТНА СПІЛКА»
Поділіться інформацією в соцмережах