ХМЕЛЬНИЦЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ МОЛОДІ

Контакти

Юридична адреса
м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 38
Телефони
Керівник
Фурман Дмитро Володимирович
Код ЄДРПОУ25940253
Дата реєстрації08.12.2000
Дата оновлення21.01.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ХМЕЛЬНИЦЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ МОЛОДІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ХМЕЛЬНИЦЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ МОЛОДІ» присвоєно код 25940253.

Керівником підприємства «ХМЕЛЬНИЦЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ МОЛОДІ» є Фурман Дмитро Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ХМЕЛЬНИЦЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ МОЛОДІ» — м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 38.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ХМЕЛЬНИЦЬКА БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ СОЦІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ МОЛОДІ»
Поділіться інформацією в соцмережах