СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ВІНЬКОВЕЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ

Контакти

Юридична адреса
32500, Хмельницька обл., Віньковецький р-н, смт. Віньківці, вул. Заславська, 66
Телефони
Керівник
Марчук Олександр Захарович
Код ЄДРПОУ25940342
Дата реєстрації05.12.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ВІНЬКОВЕЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ВІНЬКОВЕЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ» присвоєно код 25940342.

Керівником підприємства «СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ВІНЬКОВЕЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ» є Марчук Олександр Захарович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ВІНЬКОВЕЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ» — Хмельницька обл., Віньковецький р-н, смт. Віньківці, вул. Заславська, 66.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СПРАВЕДЛИВІСТЬ, ВІНЬКОВЕЦЬКА РАЙОННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПАРТІЇ»
Поділіться інформацією в соцмережах