БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПАМ’ЯТІ СВЯТИХ"

Контакти

Юридична адреса
30030, Хмельницька обл., Славутський р-н, с. Ганнопіль
Телефони
Керівник
Фрідман Артур Давидович
Код ЄДРПОУ25940690
Дата реєстрації17.01.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ПАМ’ЯТІ СВЯТИХ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПАМ’ЯТІ СВЯТИХ"» присвоєно код 25940690.

Керівником підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПАМ’ЯТІ СВЯТИХ"» є Фрідман Артур Давидович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПАМ’ЯТІ СВЯТИХ"» — Хмельницька обл., Славутський р-н, с. Ганнопіль.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЛАГОДІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ПАМ’ЯТІ СВЯТИХ”»
Поділіться інформацією в соцмережах