ТОВАРИСТВО ПОСЛІДОВНИКІВ КОРОЛЕНКА

Контакти

Юридична адреса
36014, м. Полтава, вул. Жовтнева, 73, к. 11
Телефони
Керівник
Шерман-Короленко Сергій Валентинович
Код ЄДРПОУ25940945
Дата реєстрації30.11.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ТОВАРИСТВО ПОСЛІДОВНИКІВ КОРОЛЕНКА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТОВАРИСТВО ПОСЛІДОВНИКІВ КОРОЛЕНКА» присвоєно код 25940945.

Керівником підприємства «ТОВАРИСТВО ПОСЛІДОВНИКІВ КОРОЛЕНКА» є Шерман-Короленко Сергій Валентинович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТОВАРИСТВО ПОСЛІДОВНИКІВ КОРОЛЕНКА» — м. Полтава, вул. Жовтнева, 73, к. 11.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТОВАРИСТВО ПОСЛІДОВНИКІВ КОРОЛЕНКА»
Поділіться інформацією в соцмережах