МОЛОДА БАТЬКІВЩИНА, МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
02068, м. Київ, вул. Олійника, 21
Керівник
Борисов Дмитро Борисович
Код ЄДРПОУ25943501
Дата реєстрації18.12.2000
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «МОЛОДА БАТЬКІВЩИНА, МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МОЛОДА БАТЬКІВЩИНА, МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» присвоєно код 25943501.

Керівником підприємства «МОЛОДА БАТЬКІВЩИНА, МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» є Борисов Дмитро Борисович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МОЛОДА БАТЬКІВЩИНА, МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ» — м. Київ, вул. Олійника, 21.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МОЛОДА БАТЬКІВЩИНА, МОЛОДІЖНА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах