РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА "БІБЛІЙНА СПІВДРУЖНІСТЬ" У СОЛОМ’ЯНСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА"

Контакти

Юридична адреса
03169, м. Київ, вул. Колоса, 23
Телефони
Керівник
Мазан Владислав Валентинович
Код ЄДРПОУ25943694
Дата реєстрації18.03.1992
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА ”БІБЛІЙНА СПІВДРУЖНІСТЬ” У СОЛОМ’ЯНСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА "БІБЛІЙНА СПІВДРУЖНІСТЬ" У СОЛОМ’ЯНСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА"» присвоєно код 25943694.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА "БІБЛІЙНА СПІВДРУЖНІСТЬ" У СОЛОМ’ЯНСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА"» є Мазан Владислав Валентинович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА "БІБЛІЙНА СПІВДРУЖНІСТЬ" У СОЛОМ’ЯНСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА"» — м. Київ, вул. Колоса, 23.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА ХРИСТИЯНСЬКА ЦЕРКВА ”БІБЛІЙНА СПІВДРУЖНІСТЬ” У СОЛОМ’ЯНСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА”»
Поділіться інформацією в соцмережах