РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВЯТО-ДМИТРІВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ" С. ПРИП’ЯТЬ ШАЦЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
44030, Волинська обл., Шацький р-н, с. Прип’ять, вул. Березівська, 29а
Телефони
Керівник
Токар Андрій Васильович
Код ЄДРПОУ25944452
Дата реєстрації07.03.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”СВЯТО-ДМИТРІВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ” С. ПРИП’ЯТЬ ШАЦЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВЯТО-ДМИТРІВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ" С. ПРИП’ЯТЬ ШАЦЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 25944452.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВЯТО-ДМИТРІВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ" С. ПРИП’ЯТЬ ШАЦЬКОГО РАЙОНУ» є Токар Андрій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "СВЯТО-ДМИТРІВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ" С. ПРИП’ЯТЬ ШАЦЬКОГО РАЙОНУ» — Волинська обл., Шацький р-н, с. Прип’ять, вул. Березівська, 29а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”СВЯТО-ДМИТРІВСЬКА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ” С. ПРИП’ЯТЬ ШАЦЬКОГО РАЙОНУ»
Поділіться інформацією в соцмережах