РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПАРАСКЕВСЬКА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ" С. МАЛИЙ ПОРСЬК КОВЕЛЬСЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
45090, Волинська обл., Ковельський р-н, с. Малий Порськ
Телефони
Керівник
Борисюк Олександр Анатолійович
Код ЄДРПОУ25945434
Дата реєстрації29.07.1993
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ПАРАСКЕВСЬКА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ” С. МАЛИЙ ПОРСЬК КОВЕЛЬСЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПАРАСКЕВСЬКА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ" С. МАЛИЙ ПОРСЬК КОВЕЛЬСЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 25945434.

Керівником підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПАРАСКЕВСЬКА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ" С. МАЛИЙ ПОРСЬК КОВЕЛЬСЬКОГО РАЙОНУ» є Борисюк Олександр Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "ПАРАСКЕВСЬКА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ" С. МАЛИЙ ПОРСЬК КОВЕЛЬСЬКОГО РАЙОНУ» — Волинська обл., Ковельський р-н, с. Малий Порськ.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ ”ПАРАСКЕВСЬКА ГРОМАДА УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ” С. МАЛИЙ ПОРСЬК КОВЕЛЬСЬКОГО РАЙОНУ»
Поділіться інформацією в соцмережах