ЛАДИЖИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСОЮЗНОЇ СПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Контакти

Юридична адреса
24321, Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Будівельників, 51
Телефони
Керівник
Іванова Алла Опанасівна
Код ЄДРПОУ25945948
Дата реєстрації02.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ЛАДИЖИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСОЮЗНОЇ СПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛАДИЖИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСОЮЗНОЇ СПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ» присвоєно код 25945948.

Керівником підприємства «ЛАДИЖИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСОЮЗНОЇ СПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ» є Іванова Алла Опанасівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛАДИЖИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСОЮЗНОЇ СПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ» — Вінницька обл., м. Ладижин, вул. Будівельників, 51.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛАДИЖИНСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСОЮЗНОЇ СПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах