ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ВТОРМЕТ"

Контакти

Юридична адреса
49124, м. Дніпро, вул. Липова, 1
Керівник
Чайка Наталія Іванівна
Код ЄДРПОУ25947373
Дата реєстрації08.02.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ВТОРМЕТ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ВТОРМЕТ"» присвоєно код 25947373.

Керівником підприємства «ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ВТОРМЕТ"» є Чайка Наталія Іванівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ВТОРМЕТ"» — м. Дніпро, вул. Липова, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ВІДКРИТОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА ”ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ВТОРМЕТ”»
Поділіться інформацією в соцмережах