ВАТУТІНСЬКИЙ КОМБІНАТ ВОГНЕТРИВІВ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ТРУДЯЩИХ МЕТАЛУРГІЙНОЇ І ГІРНИЧОДОБУВНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ ПАТ

Контакти

Юридична адреса
20250, Черкаська обл., м. Ватутіне, вул. Індустріальна, 11
Телефони
Керівник
Терещенко Тетяна Миколаївна
Код ЄДРПОУ25947522
Дата реєстрації22.02.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ВАТУТІНСЬКИЙ КОМБІНАТ ВОГНЕТРИВІВ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ТРУДЯЩИХ МЕТАЛУРГІЙНОЇ І ГІРНИЧОДОБУВНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ ПАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВАТУТІНСЬКИЙ КОМБІНАТ ВОГНЕТРИВІВ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ТРУДЯЩИХ МЕТАЛУРГІЙНОЇ І ГІРНИЧОДОБУВНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ ПАТ» присвоєно код 25947522.

Керівником підприємства «ВАТУТІНСЬКИЙ КОМБІНАТ ВОГНЕТРИВІВ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ТРУДЯЩИХ МЕТАЛУРГІЙНОЇ І ГІРНИЧОДОБУВНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ ПАТ» є Терещенко Тетяна Миколаївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВАТУТІНСЬКИЙ КОМБІНАТ ВОГНЕТРИВІВ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ТРУДЯЩИХ МЕТАЛУРГІЙНОЇ І ГІРНИЧОДОБУВНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ ПАТ» — Черкаська обл., м. Ватутіне, вул. Індустріальна, 11.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВАТУТІНСЬКИЙ КОМБІНАТ ВОГНЕТРИВІВ, ПЕРВИННА ПРОФСПІЛКОВА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ТРУДЯЩИХ МЕТАЛУРГІЙНОЇ І ГІРНИЧОДОБУВНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ ПАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах