ПОСТСКРІПТУМ, СПІЛКА МОЛОДІ ТА СТУДЕНТІВ

Контакти

Юридична адреса
65025, Одеська обл., м. Одеса, Суворовський р-н., ВУЛ. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ДОРОГА, б. 125/3, кв. 30
Керівник
Іванисов В’ячеслав Савелійович
Код ЄДРПОУ25948253
Дата реєстрації23.12.2005
Дата оновлення01.12.2017
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ПОСТСКРІПТУМ, СПІЛКА МОЛОДІ ТА СТУДЕНТІВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОСТСКРІПТУМ, СПІЛКА МОЛОДІ ТА СТУДЕНТІВ» присвоєно код 25948253.

Керівником підприємства «ПОСТСКРІПТУМ, СПІЛКА МОЛОДІ ТА СТУДЕНТІВ» є Іванисов В’ячеслав Савелійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОСТСКРІПТУМ, СПІЛКА МОЛОДІ ТА СТУДЕНТІВ» — Одеська обл., м. Одеса, Суворовський р-н., ВУЛ. ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ДОРОГА, б. 125/3, кв. 30.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПОСТСКРІПТУМ, СПІЛКА МОЛОДІ ТА СТУДЕНТІВ»
Поділіться інформацією в соцмережах